Nokta Cosmetics

:(

1975'ten beri Nokta Cosmetics

Parfüm Dünyasına Yenilikler Katan Marka: NOKTA COSMETICS

Türkiye'de kozmetik sektöründe seçkin parfüm sunumunun öncü isimlerinden olan Nokta Cosmetics, Önal Ailesinin kurucu üyesinin eğitim hayatının ardından ticarete atılması ile kurulmuştur. Parfüm aşkı, 1975 yılında Nusret Önal tarafından Diyarbakır’da açılan ilk Nokta mağazası ile perakende mağazacılık hizmetine dönüşmüştür. 

Türkiye'de ilkler arasında olan Nokta Cosmetics seçkin parfüm markalarını barındıran butik parfüm mağazası ile başlayıp distribitörlükler ve Türkiye temsilcilikleri ile büyüyen zincir mağaza olmuştur...

İlk mağazasıyla sektöre girişinden bu yana, Nusret Önal’ın tek hedefi vardı: Avrupa ve Amerika'da var olan en seçkin ürünleri ve markaları Türkiye'de müşterilere sunan lider markalardan biri olmak… Diyarbakır’daki ilk mağaza ile başlayan serüven, bugün Türkiye genelinde hizmet veren internet mağazası ve 3 aktif mağaza ile devam etmektedir. Nokta Cosmetics, 2. mağazasını 2015 yılında İstanbul Anadolu yakasında Bağdat Caddesi’nde hizmete sunmuştur. Müşteriye sunduğu lüks alışveriş deneyimi ve sektöre yenilikçi yaklaşımı ile parfümde yeniliklerin simgesi olmuştur. Nokta Cosmetics, 47 yıldır ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükselterek sektörüne öncülük etmektedir.Nokta Cosmetics 2020 'den sonra müşterilerine salt kendi markalarını sunan yeni mağazasıyla sizleri  .......'da  ağırlamaktadır. 

İşletmemiz adını, sahip olduğu en iyi ve en geniş ürün yelpazesi ve ayrıca sektörde müşteriye yaklaşımı ve dürüstlüğü sayesinde, parfümseverler tarafından öncelikli uğrak bir “nokta” olmasından alır. Nokta Cosmetics, kaliteyi seven herkesin ve kaliteli olan her şeyin bir araya geldiği yer olmasıyla müşterilerimiz tarafından işletmemize armağan edilen bir isim olup, bizim de yaşam felsefemizi oluşturmuştur. 

Nusret Önal, zamanla ticari tecrübelerini çocuklarına ve çalışanlarına aktararak Nokta’yı yaşayan bir marka haline getirmiştir. Aile yönetiminin varlığından ve enerjisinden kaynaklanan butik konsept, tüketicinin gerçek anlamda bir konuk gibi ağırlandığı ve onun gereksinimlerinin doğru olarak belirlenip çözümlerin sunulduğu organik bir dünya yaratmaktadır. Müşteri ile kurulan sıcak bağ, Nokta’yı gün geçtikçe daha da sevdiren bir unsur haline gelmiştir.

Sektörde parfümeri konusunda liderlerden biri olan Nokta Cosmetics, birçok Niş parfüm markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olup bünyesinde diğer bayisi olduğu Niş markalarla beraber designer markaları da bulundurmaktadır. Dünya çapında bilinen ve kalitesini kanıtlamış markaların yanı sıra sadece Nokta mağazalarında bulabileceğiniz özel markalarla da fark yaratmaktadır. Nokta Cosmetics Renier Perfumes, Manos Gerakinis, Frassai, Anka Kuş Parfums, LOR Paris, Gallivant Perfumes, The Woods Collection, Signature  by Village d’orient markalarının Türkiye temsilcisi olup, her geçen gün bu markalara yeni isimler kazandırmak için çalışmaktadır.

Dünyada kozmetik sektöründeki yenilikleri ve değişimleri sürekli takip eden Nokta Cosmetics, bu yenilik ve değişimleri Türkiye'ye taşıyarak öncülük misyonunu sürdürmektedir.Parfüm severlerin buluşma Nokta'ları olan mağazalarımız ile sizlere Parfüm dünyasının akorlarını yaşatmak sevinci ile 1975'ten  günümüze gelen bu aşkı, güven ve özveri ile sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktayız ...

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.

Mobil Cebinizde

Mobil Cebinizde

Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Kolay İade

Kolay İade

Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Hızlı Kargolama

Hızlı Kargolama

Sipariş verildikten en geç 24 saat sonra ürününüz kargoya verilir.(*Haftasonu ve resmi tatiller hariç.)

Kredi kartları