RENIER’DEN YARDIM ELİ… “TOGETHER”

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin derin üzüntüsünü yaşıyor, depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Depremden etkilenen illerimizdeki acil ihtiyaçların karşılanması için elimizden gelen tüm desteği vermeye çalıştığımız bu dönemde, bize özellikle destek olmaya çalışan RenierRodriguez Mendez’e de ayrıca teşekkür etmek istiyoruz.

Renier Rodriguez Mendez, iki sene üzerinde çalıştığı ve yakın zamanda çıkarmayı planladığı parfümünü depremden etkilenen vatandaşlarımıza yardım sağlamak amacıyla Limited Edition (sınırlı sayıda) olarak piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Sadece 400 adet olarak satılacak parfümün tüm geliri depremden etkilenen vatandaşlarımıza yardım için kullanılacaktır. Renier Perfumes ve Nokta Cosmetics bu parfümün satışından herhangi bir kazanç sağlamayacaktır.

Üst notalarında şeftali, yasemin ve pelin otu; orta notalarında tarçın, muskat ve tütün; alt notalarında ise amber, vanilya ve paçuli yer alan parfümün adı ise TOGETHER…

Bir araya gelmek için din, dil, ırk fark etmiyor…

Renier Perfumes Together çok yakında stoklarımızda…

RENIER PERFUMES

Çek asıllı bir niş parfüm evi. Sahibi Renier Rodríguez Méndez. Prag şehrinde yaşayan Kübalı bir plastik sanatçısı, tam bir resim aşığı. Eserlerini meydana getirirken kullandığı malzemelerin kokuları, ona koku dünyasının kapılarını açıyor ve parfümlerin büyüsüne kendini kaptırarak bu alanda deneyler yapması için ilham veriyor.

Sanat kariyerini başarıyla tamamladıktan sonra Avrupa’ya yerleşiyor ve bu iki tutkusunu birleştirmek için çalışmalara başlıyor. Her bir tablosunu bir parfümle anlatmak istiyor. Bu amaçla, usta parfümör Daniel Josier’den tablolarını inceleyerek parfümler üretmesini istiyor ve 2016 yılında “Renier Perfumes”ü kuruyor. Parfümleri için “Fırça darbelerimin sıvılaştırılmış hali” diyor ve her bir parfümüne kendi paletinden bir renk veriyor. Onun için her bir kompozisyon; parfümörün hayal gücünün renklerini, vizyonunu ve duygularını süsleyen yeni bir tuval gibi. Renier Rodríguez Méndez için, her fırça darbesinin kendine has bir kokusu var.

Renier Perfumes markasının Rain Collection, Taino Collection ve Special Edition olmak üzere üç koleksiyonu bulunmaktadır. Rain Collection içerisinde Crystal Rain, Oud Rain, Kisses Rain ve Black Rain; Taino Collection içerisinde Habana 500, De Lirius, Cacique, Behique, Guanabo, Anacoana ve Ris Tanama; Nokta Cosmetics için çıkartmış olduğu Special Edition koleksiyonu içerisinde ise Ottoman Leather, Oudmanthus, Genius, 2021 Nights ve De Licious parfümleri yer almaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir